Minerva-Izlazului. A ajuns mai greu în staţia Izlazului deoarece giraţia Câmpului-Frunzişului-Izlazului era sufocată de maşini:
Izlazului-Frunzişului (prima staţie). Drumul până la giraţia sus-amintită e mai greu. De acolo e mai uşor, dar nu îmi place deloc comportamentul motorului. Dă impresia că se chinuie:
Continuă să urce de la Frunzişului (prima staţie) la Acul De Păr (Varianta Zorilor). Staţia e, de fapt, puţin înaintea Acului De Păr:
Acul De Păr - Giraţia Dima (Zorilor). Acul De Păr este la începutul clipului:
Giraţia Dima - Giraţia Viilor (Spitalul De Recuperare). Ce uşor merge la vale! Nu-i aşa?
Giraţia Viilor - IEIA (Observatorului):
IEIA - Meteor. Şi aici autobuzul dă impresia că se chinuie:
Meteor - Giraţia Bună Ziua (Noica):
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.